Navštivte nás na FACEBOOKu

MT-REX recyklace

MT-Rex ADR je recyklační zařízení, které se od ostatních recyklačních zařízení odlišuje použitím tzv. transformátoru tlaku. Transformátor tlaku je schopen čerpat vodu při parametrech 500 l/min a tlaku 200 bar, a dále využívat recyklovanou vodu.

Zásluhou jedinečných parametrů tohoto typu čerpadla používá nástavba MT-Rex k filtraci kalů jednoduchý a účinný systém, který zaručuje minimální náklady a nulovou speciální údržbu.

U recyklačních nástaveb je běžný objem kalové nádrže o polovinu menší než u klasických nástaveb, protože jejich součástí jsou ještě usazovací nádrže a další filtrační stupně. Naproti tomu má nástavba MT-Rex objem kalové nádrže 14.000 l (u čtyřnápravového podvozku).

Transformátor tlaku má stejnou funkci jako klasické pístové čerpadlo. Je ovládán hydraulickým čerpadlem s proměnlivým průtokem, jehož prostřednictvím jsme schopni nechat protékat požadované množství oleje při určité hodnotě tlaku s cílem „transformovat“ tyto hodnoty na stejné výkony ve vodním okruhu.MT-REX recyklace

Transformátor tlaku


LL-C certifikace 9001:20082014 © FARID COMERCIA s.r.o., Hradišťská 167, 294 02 Kněžmost. Všechna práva vyhrazena.